VIP kurzy - VALUTY

Jak je patrné z našeho valutového kurzovního lístku, používáme při hotovostních směnách systém dvojích kurzů.

Základní kurzy jsou určené pro širokou veřejnost a pro transakce v objemu nepřevyšujícím 100 000 Kč. Širokou veřejností máme na mysli především náhodné návštěvníky, kteří u nás provedou jednorázovou směnu bez předchozího výběru směnárny. Mezi tyto návštěvníky patří převážně zahraniční turisté, kteří naleznou naši pobočku v Kaprově ulici, nedaleko turisticky atraktivního Staroměstského náměstí a významných židovských památek v centru Prahy. Statisticky jsou základní kurzy využívány převážně u operací od 100 do 500 EUR. Uvážíte-li náklady spojené s jednou takovou výměnou (provozní a mzdové náklady, náklady spojené se zpracováním hotovosti, zajištění bezpečnosti, na tisk dokladů, daňové odvody apod.), jsou tyto obchody i přes vyšší marži spíše službou klientům na hranici ziskovosti. Přitom se, v porovnání s naší konkurencí, rozdíl mezi základním a VIP kurzem naší směnárny se pohybuje do dvou procent!

VIP kurzy jsou určené především pro naše stálé klienty nebo klienty, kteří se aktivně zajímají o nejvýhodnější směnu a kvalitní služby. Přitom pro nás není podstatné, zda klient plánuje uskutečnit jenom jednu směnu za 1000 Kč, protože si uvědomujeme, že spokojený klient se k nám v budoucnu opět vrátí. Proto se snažíme vyjít vstříc všem našim klientům a umožnit jim realizovat směnu nejvýhodnějším VIP kurzem. Jaké tedy jsou podmínky pro získání VIP kurzu?

Získat VIP kurz je jednoduché:

  • Jestliže již vlastníte kartu VIP klienta, získáte kurz VIP na každou směnu bez omezení objemu.
  • Pokud u nás chcete provést směnu v hodnotě 100 000 Kč nebo vyšší, pak získáte VIP kurz automaticky a zároveň získáte kartu VIP klienta. Náš informační systém transakci automaticky vyhodnotí a tak se nemůže stát, že by obsluha zapomněla VIP kurz použít nebo vám nabídnout VIP kartu.
  • Pokud jste v naší směnárně za posledních 12 měsíců uskutečnili směny v hodnotě alespoň 50 000 Kč a prokážete se účtenkami (odpočty), získáte rovněž kartu VIP klienta. Pokud se při směně identifikujete (u transakcí v hodnotě od 1 000 EUR je identifikace uložena zákonem), vyhodnotí náš informační systém automaticky, zda nesplňujete podmínky pro získání karty VIP klienta a případně upozorní obsluhu, aby vám po provedení transakce VIP kartu nabídla.
  • A nakonec to nejlepší! Pokud ve směnárně EXCHANGE s.r.o. plánujete uskutečnit nákup nebo prodej cizí měny, můžete si vytisknout slevový kupón a získat tak VIP kurz na libovolnou směnu v hodnotě od 1 000 Kč, aniž byste museli splnit výše popsané podmínky. Přitom můžete směny, na které použijete slevový kupón, rovněž použít při prokázání splnění podmínek pro získání karty VIP klienta.

Držitelé VIP karet mají nejen nárok na VIP kurz pro všechny budoucí směny bez omezení objemu, ale zároveň mají právo využívat pobočku směnárny určenou výhradně pro VIP klienty, jejíž vchod je z ulice Kaprova 15. Tato pobočka je vybavena čtyřmi pokladními přepážkami a dvěma diskrétními boxy. Najednou tak můžeme být obsloužit až šest VIP klientů. Prostory jsou klimatizované a vybavené elektronickým pořadníkem, takže klienti nemusí čekat ve frontě a jsou vždy obslouženi v pořadí, v jakém přišli.

Spokojený klient je naším prvořadým cílem. Vnitřní prostory a blízké okolí obou poboček směnárny EXCHANGE s.r.o. i průběh jednotlivých peněžní operací jsou monitorovány kamerovým systémem. Pokud budete mít pochybnost o průběhu směny, neváhejte obrátit se na naše pracovníky, aby transakci prověřili. Stejně tak jsme připraveni vám pomoct s řešením nestandardních situací. Vždy je však důležité jednat rychle. Pokud se na nás obrátíte měsíc po provedení směny s reklamací chybně vyplacené částky, nebudeme vám pravděpodobně schopni vyhovět, pokud jsme chybu sami neidentifikovali v den transakce. Naopak jestliže si např. po příchodu domů uvědomíte, že jste si omylem na dovolenou namísto dolarů koupili eura, je velice pravděpodobné, že se v ten samý den dohodneme na stornu transakce a měnu vám vyměníme znovu. Postup pro řešení reklamací naleznete v Reklamačním řádu.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Ke stažení

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz