Jak získat VIP kartu

Společnost EXCHANGE s.r.o. si velice váží klientů, kteří opakovaně využívají její služby, a proto svým významným klientům poskytuje tzv. VIP kartu, která je opravňuje získat zvýhodněný VIP kurz na všechny budoucí hotovostní operace.

Podmínky pro získání VIP karty a zařazení se mezi VIP klienty jsou velice snadné. Stačí k tomu:

  1. uskutečnit jeden obchod v objemu nejméně 100 000 Kč, přičemž nezáleží, zda cizí měnu nakupujete nebo prodáváte; transakce bude automaticky provedena zvýhodněným VIP kurzem a bude vám automaticky vystavena karta VIP klienta, ledaže byste ji výslovně odmítli, nebo
  2. předložit doklady (tzv. odpočty), prokazující výměnu v celkovém objemu nad 50 000 Kč uskutečněnou v období posledních 12 měsíců.

Rovněž všichni naši devizoví klienti, kteří mají uzavřenou platnou Rámcovou smlouvu o poskytování platebních služeb, se stávají automaticky VIP klienty a je jim vystavena karta VIP klienta.

Jakmile získáte VIP kartu, předložte ji při každém dalším nákupu nebo prodeji cizí měny. Automaticky získáte vždy zvýhodněný VIP kurz bez ohledu na množství nakupované nebo prodávané měny. Zároveň získáte nárok být obslouženi na přepážkách samostatného VIP oddělení, jehož vchod je z ulice Kaprova 15. VIP klientům je k dispozici větší množství pokladníků, pokladních přepážek a diskrétních boxů, kde nejsou obsluhováni ostatní klienti ani turisté a čekací doby pro VIP klienty jsou tak výrazně kratší.

Pokud potřebujete měnit cizí měnu pouze občas, ale jste stálým a věrným klientem Exchange s.r.o., máme pro vás také odměnu. Nárok na zvýhodněný VIP kurz pro nákup nebo prodej cizí měny v objemu od 1 000 Kč získáte po předložení slevového kupónu. Kupón platí sice jen na jednu směnu, ale kdykoliv si jej můžete vytisknout znovu! Dovolujeme si vás upozornit, že slevový kupón nezajišťuje servis na přepážkách pro VIP klienty a lze jej uplatnit jen v oddělení pro běžné klienty, jehož vchod je z náměstí Franze Kafky.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Ke stažení

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz