VIP karta - výhody

Abychom odměnili naše stálé klienty, kteří u nás provedli výměnu většího objemu cizích měn, připravili jsme věrnostní kartu, tzv. kartu VIP klienta.

Výhody

Držitelé VIP karty mohou využívat mnoha výhod, které jim karta přináší:

Hlavním bonusem pro klienta je nárok na VIP kurz při každé směně automaticky po předložení VIP karty, a to bez ohledu na objem prováděné směny. Přivezl vám kolega CD vaší oblíbené hudební skupiny z Německa a potřebujete mu zaplatit 15 EUR? Žádný, problém! Jako držitel VIP karty získáte VIP kurz i na tak malou částku, stejně jako na výměnu za desítky tisíc korun.

Další výhodu přináší odbavení na pobočce pro VIP klienty. Především v období turistické sezóny je pobočka pro běžné klienty často vidět zdaleka - stojí před ní dlouhá fronta turistů a drobných klientů. Bohužel neumíme naše prostory přifouknout, i když bychom tak rádi učinili. Ale jako náš VIP klient ve frontě čekat nemusíte. Pobočka pro VIP klienty odbavuje držitele VIP karet na čtyřech přepážkách a dvou samostatných diskrétních boxech. Celkem tak můžeme odbavit až šest VIP klientů najednou.

I přes velkou kapacitu pobočky pro VIP klienty se stává, že naše služby požaduje více klientů, než jsme v jeden okamžik schopni odbavit. Ani tehdy se nemusíte bát postávání ve frontě. Klienty na pobočce pro VIP klienty odbavuje elektronický vyvolávací systém, takže si jen po příchodu do směnárny na dotykové obrazovce zvolíte druh služby, vezmete si pořadové číslo a počkáte, až zazní zvukový signál a vaše číslo se objeví na obrazovce společně s číslem přepážky, kde budete obslouženi. Proto pouze naše VIP klienty nečeká žádné postávání ve frontě, žádné předbíhání a na záda jim "nedýchají" další nedočkaví klienti. Podobný komfortní přístup nenajdete ve většině českých bank a v žádné jiné směnárně v Praze.

Každá VIP karta má jedinečné tzv. klientské číslo. Předložením karty VIP klienta dojde k svázání obchodu s vaším klientským číslem i v případě, že měníte menší částku, pro kterou není povinná identifikace osobním dokladem. V případě, že ztratíte nebo si poškodíte doklad o směně, není nic jednoduššího, než nás požádat o vystavení duplikátu dokladu. Všechny doklady udržujeme po dobu 10 let a tak vám vždy můžeme vyhovět. Jedinou podmínkou je předložit při každé směně vaši kartu VIP klienta. Pokud dodatečně zjistíte, že pro účely účetnictví potřebujete plnohodnotný doklad namísto pokladní stvrzenky, není nic jednoduššího než nás navštívit a pokladníci vám doklad dodatečně vystaví. (V případě požadavku dodatečného tisku většího množství dokladů mohou pracovníci požadovat úhradu přiměřených nákladů.)

Tím ale výhody VIP karty nekončí! Zapomněli jste si VIP kartu? Žádný problém! Předložte obsluze svůj osobní doklad a sdělte své klientské číslo. Po ověření vaší totožnosti a klientského čísla vás obsloužíme stejně, jako kdybyste měli kartu u sebe. A pokud si nepamatujete ani své klientské číslo? I v takovém případě si poradíme. Jedinou nepříjemností v takovém případě je mírné zdržení ostatních klientů, kteří přišli po vás.

Novinka! Máte příliš mnoho věrnostních karet? Nemůžete najít svou klientskou kartu právě ve chvíli, kdy ji potřebujete? Začněte používat aplikaci Stocard pro váš chytrý telefon! Nezapomeňte si do svého portoflia zařit i naši VIP kartu. Budete ji tak mít vždy po ruce. Aplikace nabízí číslo karty i ve formě čárového kódu, ale ten u nás nevyužijete. Stačí nám nadiktovat vaše číslo VIP klienta.

Podmínky pro získání karty VIP klienta

Chcete se stát držitelem karty VIP klienta?

Podmínky pro získání VIP karty a zařazení se mezi VIP klienty jsou velice snadné. Stačí k tomu:

  1. uskutečnit jeden obchod v objemu nejméně 100 000 Kč, přičemž nezáleží, zda cizí měnu nakupujete nebo prodáváte; transakce bude automaticky provedena zvýhodněným VIP kurzem a bude vám automaticky vystavena karta VIP klienta, ledaže byste ji výslovně odmítli, nebo
  2. předložit doklady (tzv. odpočty), prokazující výměnu v celkovém objemu nad 50 000 Kč uskutečněnou v období posledních 12 měsíců.

Rovněž všichni naši devizoví klienti, kteří mají uzavřenou platnou Rámcovou smlouvu o poskytování platebních služeb, se stávají automaticky VIP klienty a je jim vystavena karta VIP klienta.

Nedosáhnete na VIP kartu?

Pokud potřebujete měnit cizí měnu pouze občas, ale jste stálým a věrným klientem Exchange s.r.o., máme pro vás také odměnu. Nárok na zvýhodněný VIP kurz pro nákup nebo prodej cizí měny v objemu od 1 000 Kč získáte po předložení slevového kupónu. Kupón platí sice jen na jednu směnu, ale kdykoliv si jej můžete vytisknout znovu!

Upozornění: Slevový kupón lze uplatnit jen v pobočce pro běžné klienty, jejíž vchod je z náměstí Franze Kafky.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Ke stažení

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz