Sphere card - výhody

Společnost EXCHANGE s.r.o. se zapojila do klientského programu Sphere card. Všichni držitelé karet Sphere tak u nás získají většinu výhod, jako držitelé našich vlastních karet VIP klienta.

Výhody

Předložení platné karty s logem programu Sphere card přináší klientovi následující výhody:

Nárok na VIP kurz při každé směně automaticky po předložení Sphere karty, a to bez ohledu na objem prováděné směny.

Odbavení na pobočce pro VIP klienty. Především v období turistické sezóny je pobočka pro běžné klienty často vidět zdaleka - stojí před ní dlouhá fronta turistů a drobných klientů. Bohužel neumíme naše prostory přifouknout, i když bychom tak rádi učinili. Ale jako člen programu Sphere ve frontě čekat nemusíte. Pobočka VIP odbavuje klienty na čtyřech přepážkách a dvou samostatných diskrétních boxech. Celkem tak můžeme odbavit až šest klientů najednou.

I přes velkou kapacitu pobočky pro VIP klienty se stává, že naše služby požaduje více klientů, než jsme v jeden okamžik schopni odbavit. Ani tehdy se nemusíte bát postávání ve frontě. Klienty na pobočce pro VIP klienty odbavuje elektronický vyvolávací systém, takže si jen po příchodu do směnárny na dotykové obrazovce zvolíte druh služby, vezmete si pořadové číslo a počkáte, až zazní zvukový signál a vaše číslo se objeví na obrazovce společně s číslem přepážky, kde budete obslouženi. Proto pouze naše VIP klienty a členy programu Sphere nečeká žádné postávání ve frontě, žádné předbíhání a na záda jim "nedýchají" další nedočkaví klienti. Podobný komfortní přístup nenajdete ve většině českých bank a v žádné jiné směnárně v Praze.

O programu Sphere card

Věrnostní program Sphere card provozuje soukromá společnost EFIN s.r.o. od roku 1994. Program je neustále rozvíjen a je v něm zapojeno velké množství partnerů z České i Slovenské republiky. Podrobnější informace o programu a zapojení do něj naleznete na stránkách www.sphere.cz.

Karta VIP klienta

Přestože s programem Sphere card získáte většinu výhod, i tak má smysl uvažovat o kartě klienta VIP. Hlavní rozdíl spočívá v identifikaci každé provedené transakce Vaším klientským číslem, takže v případě reklamace nebo požadavku na opakované vystavení dokladu o provedené směně jsme schopni vám obratem vyhovět. Pokud tedy splňujete podmínky pro získání karty VIP klienta, neváhejte nás požádat o její vystavení při vaší příští návštěvě naší směnárny.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Ke stažení

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz