Kurzovní lístek e-mailem

Stačí tři kroky a můžete mít každý den náš aktuální valutový a devizový kurzovní lístek.

  1. Vyplňte a odešlete registrační formulář.
  2. Přejděte do své e-mailové schránky a stáhněte si novou poštu.
  3. Vyhledejte zprávu potvrzující registraci a klikněte na aktivační odkaz.

Registrační formulář pro zasílání kurzovních lístků

Nastavte si zasílání kurzovních lístků přesně podle vašich potřeb:

Před odesláním registračního formuláře pečlivě zkontrolujte uvedenou e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme potvrzující e-mail s aktivačním odkazem. Služba nebude aktivována, dokud nepotvrdíte přístup k uvedené adrese kliknutím na zaslaný aktivační odkaz. Abychom předešli zneužití systému, je možné jednu adresu registrovat pouze jednou za 24 hodin.

Podmínky služby pro zasílání kurzovních lístků a
pravidla ochrany osobních údajů

Společnost EXCHANGE s.r.o. nevyužívá poskytnuté údaje k rozesílání nevyžádané pošty nebo obchodních sdělení, která přímo nesouvisí s poskytovanými produkty společnosti, a nesděluje osobní ani kontaktní údaje uživatelů jiným podnikatelským subjektům nebo orgánům státní správy vyjma případů, kdy jí to ukládá zákon. Vyplněním registračního formuláře a jeho aktivací pomocí odkazu v potvrzujícím e-mailu (dále jen "aktivace") uživatel souhlasí s těmito podmínkami.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uživatel dává aktivacíAktivací se rozumí aktivní kliknutí na odkaz, který uživatel obdrží v e-mailu potvrzujícím registraci.
souhlas společnosti EXCHANGE s.r.o. k uchování a zpracování svých osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení a e-mailová adresa a k pravidelnému zasílání kurzovního lístku na uvedenou e-mailovou adresu v požadované četnosti.

Uživatel aktivací rovněž souhlasí, že společnost EXCHANGE s.r.o. může využít poskytnutou e-mailovou adresu k zaslání provozních sděleníTypicky se jedná nejvýše o jeden až dva informační e-maily ročně a Novoroční přání.
(dále jen "sdělení"). Sdělení může mít charakter obchodního sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Sdělením je např. informace o změně adresy provozovny, pracovní doby, kontaktního spojení nebo plánované mimořádné přerušení provozu, příp. jiných skutečností, jejichž znalost je klíčová pro poskytování produktů společnosti.

Změna a ukončení služby

Změnu nastavení nebo ukončení služby zasílání kurzovních lístků lze provést:

  • prostřednictvím odkazu, který je součástí každé zaslané zprávy,
  • prostřednictvím kontaktního formuláře nebo
  • telefonicky na bezplatné zákaznické lince společnosti 800 22 55 88.

Ukončením služby bude zastaveno i zasílání dalších sdělení. Pokud si uživatel přeje pouze ukončit zasílání kurzovních lístků, ale zároveň si přeje dostávat jiná sdělení, může tak učinit vypnutím všech dnů pro zasílání kurzovních lístků.

Jestliže služba nebude opakovaně schopna doručit kurzovní lístek na e-mailovou adresu uživatele, bude zasílání kurzovních lístků na tuto adresu bez předchozího upozornění automaticky ukončeno.

Garance služby

Služba zasílání kurzovních lístků není garantovaná a nezaručuje uživateli, že obdrží kurzovní lístek každý den bez výjimky.

  • Čas a četnost rozesílání kurzovních lístků určují pracovníci devizového centra společnosti.
  • Zpravidla je rozesílán pouze ranní kurzovní lístek a v průběhu dne nedochází k jeho změně.
  • V neděli je kurzovní lístek rozesílán jen ojediněle v případě, že se liší od předchozího dne.
  • Informace poskytnuté v rámci služby mají pouze informativní charakter.

Aktuální valutové kurzy jsou dostupné vždy v pracovní době na těchto internetových stránkách společnosti, příp. telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 22 55 88. Valutové kurzy mohou být změněny kdykoliv v průběhu dne bez předchozího upozornění. Pro zajištění aktuálně zveřejněného valutového kurzu je nutná telefonická objednávka a směna musí být uskutečněna stejný pracovní den.

Devizové kurzy jsou vždy orientační, včetně kurzů zveřejněných na internetových stránkách. Aktuální devizové kurzy sdělují pracovníci devizového centra klientům s uzavřenou platnou rámcovou smlouvou o devizovém obchodování vždy telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 22 55 99.

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Ke stažení

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz