Platby do zahraničí zdarma

Devizové obchodování prostřednictvím společnosti Exchange s.r.o. umožňuje klientům zasílat platby do zahraničí nebo přijímat úhrady ze zahraničí zcela zdarma, přičemž veškeré poplatky za tyto operace jsou k tíži společnosti Exchange.

  • EURO/SEPA platby provádíme bez poplatků již od 50 000,- Kč.
  • Ostatní platby v cizích měnách provádíme bez poplatků od 100 000 Kč.

Informace o případných poplatcích naleznete v Sazebníku poplatků.

Příklad úspory na poplatcích

Typickým příkladem platby do zahraničí zdarma je úhrada faktury za dodané zboží ve výši 4 000 EUR na účet obchodního partnera v Německu.

Standardní postup banky

Klient zadá bance prostřednictvím elektronického bankovnictví zahraniční platební příkaz k převodu 4 000 EUR ze svého korunového účtu, přičemž banka provede konverzi svým aktuálním devizovým kurzem (typicky cca. o 10 haléřů až 1 korunu horším, než ve stejný okamžik nabídne devizový obchodník). Klient zpravidla předem nezná skutečné náklady transakce a transakce může být dále zpoplatněna.

Standardní postup EXCHANGE s.r.o.

Klient na bezplatné zákaznické lince zadá platební příkaz k převodu 4 000 EUR na účet svého zahraničního partnera. Obchodník mu sdělí aktuální devizový kurz, který je po odsouhlasení klientem pro obchodníka závazný. Jakmile klient uhradí odpovídající množství českých korun na účet korunový obchodníka, dojde k převodu 4 000 EUR z devizového účtu obchodníka na účet příjemce.

Výhody služeb EXCHANGE s.r.o.

  • Klient realizuje pouze úhradu v českých korunách v rámci České republiky. Úspora na poplatcích může být v řádu i stokorun.
  • Klient obdrží před odesláním peněžních prostředků podrobné informace o přijatém platebním příkazu, kde si může zkontrolovat údaje o zahraničním příjemci.
  • Klient zná předem celkové náklady na realizaci platební služby. Nečeká jej žádné nemilé překvapení v podobě nečekaných poplatků nebo nevýhodného kurzu.
  • Výhodný devizový kurz přinese klientovi na částce 4 000 EUR úsporu v rozmezí od 400 do 4 000 Kč.

Kurzový kalkulátor

Porovnání aktuálních kurzů bank a směnáren

Kurzovní lístky

Platby do zahraničí

Ke stažení

Tipy, rady a výhody

Šokující videa

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.
Partnerské weby: www.platby-do-zahranici.cz | www.kolik.cz | www.nejlepsi-kurzy.cz | www.exchange-vip.cz